Služby

Ponúkame Vám kompletnú výzdobu svadobných sál, priestorov na stužkovú, plesov, karov, rodinných osláv či iných spoločenských akcií. Prezrite si našu fotogalériu a v prípade, ak Vás naša ponuka osloví kontaktujte nás.
01
ŽIVOTNÁ UDALOSŤ

Realizujeme kompletnú výzdobu svadobných sál, sál na ples, stužkovú, jubileum či inú spoločenskú akciu.

02
VÝZDOBA KOSTOLOV A ÁUT

Podľa Vašich požiadaviek realizujeme taktiež výzdobu kostolov a svadobných áut.

03
POŽIČIAVANIE NÁVLEKOV

Prenajímame univerzálne biele návleky, ktoré sú vhodné na každý typ stoličiek.

04
POŽIČIAVANIE MAŠLÍ

Zapožičiavame mašle, ktoré si môžete vybrať zo širokej škály farieb, ktorými disponujeme. V ponuke máme tak mašle zo saténu, ako aj organzy. Vo farbe mašlí Vám poskytneme taktiež stredové štóly jednofarebné či s podtlačou.

05
OBRUSY A DEKORÁCIE

Prenajímame biele obrusy o rozmere 220cm x 160cm, rautové sukne v rôznych veľkostiach, vázy, martiny poháre, svietniky, svetelné steny, ako aj rôzne dekoračné predmety vhodné na výzdobu svadobných stolov a miestností.

06
SVETELNÉ STENY

Prenajímame svetelné steny spolu so závesom za mladomanželov. V prípade dohody zahŕňa prenájom svetelnej steny taktiež jej montáž priamo na mieste svadobnej hostiny.

07
KVETY A KYTICE

Spolupracujeme so šikovnými floristami, prostredníctvom ktorých Vám vieme zabezpečiť kvetinovú výzdobu podľa Vašich predstáv (ikebany, kytičky, svadobné kytice či svadobné pierka). Ceny kvetov sa pohybujú v závislosti od náročnosti a ročného obdobia. V prípade záujmu Vám zašleme cenovú ponuku, podľa Vašej požiadavky, ktorú nám môžete konkretizovať prostredníctvom obrázku, prípadne nám uvediete sumu ktorú máte na kvety vyčlenenú a naši floristi Vám v danej cenovej relácii výzdobu podľa možností zrealizujú.

08
DARČEKY PRE HOSTÍ

V ponuke máme taktiež ručne robené mydielka v tvare srdca, vhodné ako darček pre svadobných hostí. Rozmer mydielka je cca 5 cm x 6 cm. Mydielko je možné vložiť do tylového vrecka vo farbe svadobnej výzdoby, tak aby darček ladil s výzdobou svadobnej sály.